وبسایت رسمی فروهر

کتاب دوازده قدم درمانی

کتاب دوازده قدم درمانی
4.3 از 4 رای

کتاب دوازده قدم درمانی، نام یکی دیگر از آثار بیست و سه گانه فروهر تشویقی است. در این کتاب شرح کاملی از مفاهیم رفیع دوازده قدم درمانی که سالهاست مایۀ نجات بسیاری از معتادان و وابستگان به انواع اعتیادهای رفتاری و مصرفی، شده است.
در حال حاضر دوازده قدم درمانی یکی از موثرترین و شناخته شده ترین روش‌هایی است که در درمان انواع اعتیادهای رفتاری و مصرفی مورد استفاده قرار گرفته است.

دوازده قدم درمانی مایه نجات جان میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا شده است

کتاب دوازده قدم درمانی

کتاب دوازده قدم درمانی

در حقیقت، کتاب دوازده قدم درمانی، ترجمۀ رساله دکترای پروفسور جیمز گراسن، استاد و پایه‎گذار برنامه‎های آموزشی مددیاری اعتیاد در کالج پیرس لوس آنجلس در ایالات متحده آمریکاست که طی شش سال تحقیق مستمر در انجمن‎های دوازده قدمی، در سال ۱۹۸۶ میلادی نوشته شده است.
مطالب کتاب دوازده قدم درمانی، برای بسیاری از اعضای جمعیت‎های دوازده قدمی تازگی و جذابیت دارد; بخصوص برای آن‎ها که ضمن عضویت در انجمن‎های دوازده قدمی، از روش‎ علمی مکاتب روان‎شناسی بهره برداری می‎کنند، بسیار روشنگر بوده و چگونگی کارکرد ۱۲ قدم را در کنار روان درمانی ترسیم می‌کند. این کتاب، یکی از کتاب‎های درسی دورۀ مددیاری اعتیاد می‎باشد و خواندن آن به کلیه متخصصان، درمانگران و پزشکان توصیه می‌گردد.

2 دیدگاه دربارۀ “کتاب دوازده قدم درمانی”

  • حبیب گفت:

    با سلام خدمت شما
    امکانش هست راهنماییم کنین این کتاب دوازده قدم درمانیو به چه صورت میتونم تهیه کنم چون من داخل ایران نیستم

    • مدیر سایت گفت:

      سلام لطفا با شماره ۴۴۲۵۳۰۰۰-۲۱-۰۰۹۸ تماس بگیرید یا به شماره ۰۹۱۲۵۷۱۳۹۵۴ پیامتان را تلگرام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *